Teddy Eddie

Teddy Eddie to kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 2-7 lat. Zajęcia odbywają się w ładnej, przyjaznej dzieciom sali, w atmosferze zabawy i radości. Prowadzone są przez odpowiednio przeszkolonych lektorów w sposób dynamiczny i ciekawy, przy użyciu bajkowych rekwizytów. Dzieci w szybkim tempie przyswajają nowe zwroty i słówka dzięki metodzie tak zwanego "zanurzenia w języku" - lektor zwraca się do dzieci wyłącznie w języku angielskim.

TE box starterGłównym założeniem kursu jest nauka poprzez zabawę. Mózg dziecka nie przyswaja nowych wiadomości, jeśli jest ono znudzone lub zestresowane. Dlatego zajęcia Teddy Eddie pełne są przeróżnych aktywności - dzieci śpiewają, rymują, powtarzają, biorą udział w licznych grach i zabawach językowych, korzystają z kolorowych książeczek i magicznych rekwizytów, ale przede wszystkim zaprzyjaźniają się z bohaterem kursu - mieszkającym w kolorowej skarpecie misiem, który w zabawny sposób pomaga młodym kursantom w zdobywaniu wiedzy i zapamiętywaniu nowych zwrotów.

Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 35 minut (dzieci 3 – 5 lat) lub 45 minut (dzieci 6 – 7 lat).

potkania odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 35 minut.

Po więcej szczegółów na temat kursu Teddy Eddie zapraszamy na stronę www.edubears.pl