Egzaminy Cambridge i Matura

examKursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English:

First (FCE), Advanced (CAE), Proficiency (CPE).

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększyć szansę zatrudnienia w międzynarodowych firmach? Zapisz się na kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge English i zdobądź prestiżowy certyfikat, uznawany nie tylko przez wielu pracodawców, ale również przez szkoły czy uniwersytety na całym świecie.

Prowadzimy kursy języka angielskiego dla młodzieży oraz dorosłych przygotowujące kandydatów do egzaminów:
•    Cambridge English: First (FCE), poziom B2
•    Cambridge English: Advanced (CAE), poziom C1
•    Cambridge English: Proficiency (CPE), poziom C2.

Nasze kursy:
•    uczą technik i strategii egzaminacyjnych,
•    bazują na starannie wybranych ćwiczeniach egzaminacyjnych i podręcznikach renomowanych wydawnictw
•    skupiają się na rozwijaniu najważniejszych umiejętności językowych: mówienia, pisania, czytania i słuchania ze zrozumieniem.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2x100 minut).

MATURA

Kurs maturalny z języka angielskiego w naszej szkole trwa od października do kwietnia (maturzyści tegoroczni) lub od października do czerwca (maturzyści przyszłoroczni). Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2x100 minut).
Przygotujemy Cię do zdawania matury podstawowej i matury rozszerzonej z języka angielskiego w obu jej formach: pisemnej i ustnej. W czasie zajęć kładziemy równy nacisk na wszystkie części egzaminu maturalnego: speaking, reading, writing oraz listening.

Na kursy maturalne z języka angielskiego zapraszamy wszystkich:

•    którzy obawiają się matury i nie są pewni swoich umiejętności językowych
•    którym samo zdanie matury nie wystarczy – chcą osiągnąć jak najwyższy wynik,
•    którzy potrzebują uporządkować lub poszerzyć wiedzę merytoryczną i praktyczną,
•    którzy gotowi są w przyjaznym gronie rówieśników podnosić swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych lektorów