Młodzież

How to fight hair loss in teenagersNiezależnie od tego, czy z angielskiego masz w szkole same piątki, czy może ten przedmiot spędza ci sen z powiek – nasze kursy dla młodzieży to coś w sam raz dla ciebie. W całkowicie bezstresowej atmosferze, wśród ciekawych ludzi i pod okiem miłego i doświadczonego lektora nawet nie zauważysz, kiedy nauka angielskiego stanie się łatwa i przyjemna. Będziesz słuchał, czytał, pisał i mówił po angielsku na interesujące cię tematy, pochłaniał nowe słownictwo nie wiadomo kiedy i rozgryzał coraz to bardziej skomplikowane konstrukcje gramatyczne. Z naszego kursu wyjdziesz uśmiechnięty i zarażony lingwistycznym bakcylem, a lekcje angielskiego w szkole staną się czystą formalnością :)

Zajęcia dla młodzieży odbywają się w budynku SP9, SP5 lub online. Słuchacze spotykają się na zajęciach dwa razy w tygodniu na 100 minut.

Zanim przyjdziesz na zajęcia, koniecznie zapisz się na test poziomujący – będzie nam łatwiej znaleźć odpowiednią dla ciebie grupę. Test jest bezstresowy i niezobowiązujący.